Idag kl 15:17 #2 R rolleslitz Aktiv medlem Ljunghot sa: Visa bilaga 1532 Klicka för att se resterande... Inte om man vill bilen passerar godkÀnd i bilprovnings kontroller, dÄ behöver du utföra reparation. Om du undrar om det kan bli sÄ, ja. Tex ytbehandling skrapats bort av nÄgon anledning. Se bild som du sjÀlv postat
Ljunghot sa: Visa bilaga 1532 Klicka för att se resterande... Inte om man vill bilen passerar godkÀnd i bilprovnings kontroller, dÄ behöver du utföra reparation. Om du undrar om det kan bli sÄ, ja. Tex ytbehandling skrapats bort av nÄgon anledning. Se bild som du sjÀlv postat
27 minuter sedan #3 George Aktiv medlem Det Àr aldrig en nackdel att bry sig om sin bil Àven om man sköter verkstadsservicen korrekt och tycker det rÀcker. Att hissa upp bilen pÄ OKQ8 Gör-Det-SjÀlv en gÄng om Äret och inspektera underredet Àr inte en tung börda.
Det Àr aldrig en nackdel att bry sig om sin bil Àven om man sköter verkstadsservicen korrekt och tycker det rÀcker. Att hissa upp bilen pÄ OKQ8 Gör-Det-SjÀlv en gÄng om Äret och inspektera underredet Àr inte en tung börda.