Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Jag har läst att det ska gå att använda ChatGPT med röststyrningssystemet i Audi modeller med MIB3 software efter 2021, men min Audi-handlare har ingen aning om detta. Någon som vet hur man gör?
Jag har en Audi Q8 Etron år 2024
Min bil har tydligen ett absolut premium infotainment-system (MIB3), så det borde gå att få ChatGPT, enligt Audis egen utsago på biler som byggdes efter 2021 (och min byggdes ju 2023).
Vi använder cookies som samlar in uppgifter från dig för att förbättra din användarupplevelse. Det inkluderar att visa anpassad annonsering. Denna data delas med tredjepart. Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.