Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Hur fungerar spjället, verkar som det öppnar alltid vid gaspådrag. Skulle vilja köra med det stängt så det går tystare på motorväg. Hjälper ej att ta säkringen.
Du ska inte hålla på och pilla med bilens elsystem och orsaka massa andra fel (ex motorlampa, störa ut motorns emissionssystem). Antar att det är en diesel motor du har.
Vi använder cookies som samlar in uppgifter från dig för att förbättra din användarupplevelse. Det inkluderar att visa anpassad annonsering. Denna data delas med tredjepart. Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.