Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Hej!
Jag har problem med min Audi A4. Det rör bromsljuset. Det lyser konstant. Misstänker att det har något med någon sensor att göra. Är det någon som var den sensorn sitter och om det är svårt att byta själv eller om det bara är att smörja upp. Vad kostar en ny sensor?
väldigt lätt byta sitter ovanför pedalen ! ta av kåpan ovanför pedelerna bara sen sitter det där man vrider den bara till vänster et halvt varv sen drar man ut den !
Vi använder cookies som samlar in uppgifter från dig för att förbättra din användarupplevelse. Det inkluderar att visa anpassad annonsering. Denna data delas med tredjepart. Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.