Du använder en föråldrig webbläsare. Det får inte visa dessa eller andra webbplatser korrekt. Du bör uppgradera eller använda en alternativ webbläsare .
Senaste innehållet av Berka
Välkommen till audiforum.nu!
Registrera dig kostnadsfritt för att skapa nya trådar, svara och delta i Sveriges största Audi-forum.
Hej! Jag har en audi c4 s6+ -97. Efter att ha monterat ett nytt bilstein eibach b12 kit som ska sänka bilen 30mm (fjädrar+dämpare) Så blev bilen istället jättehög! Skiljer 100mm mellan ovandel på bakdäcken och skärmen. Någon som vet var problemet ligger? Med vänlig hälsning, freddy
Någon som vet om det skiljer något på framskärmen på en s6 c4? Menar då ”skärmbreddaren”. Går det bara att ta bort den så blir den lika som en vanlig s6? Med vänlig hälsning, berka
Vi använder cookies som samlar in uppgifter från dig för att förbättra din användarupplevelse. Det inkluderar att visa anpassad annonsering. Denna data delas med tredjepart. Genom att fortsätta använda den här webbplatsen samtycker du till vår användning av cookies.